Kuba me drita per reklame per dyqane Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 10/09/2019 17:40

500 Leke

  • Kuba me drita per reklame per dyqane
  • Kuba me drita per reklame per dyqane
  • Kuba me drita per reklame per dyqane
  • Kuba me drita per reklame per dyqane


Pagesa 500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 21

Per reklame per dyqane . Gjithashtu per shitje drita dyqanesh , hekura per reklamim rrobash si dhe panel derrase me kanale shirita alumini per reklame bizhuteri rripa apo aksesore te ndryshem
500 lek