Fustane nuserie 100 % mendafshi Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 10/09/2019 17:40

1,500 Euro


Pagesa 1,500 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Sheshi Wilson
Lexime 34

7 fustane nuserie te stilistit te famshem italian Simone Marulli, 100 % mendafshi te koleksionit te kaluar dhe te fundit. Shiten nga 1500Euro - 1000Euro fustani gati 60% me pak nga cmimi fillestar.