Shitet porte hekuri Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 29/12/2019 16:39

35,000 Leke

  • Shitet porte hekuri
  • Shitet porte hekuri
  • Shitet porte hekuri
  • Shitet porte hekuri


Pagesa 35,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Tirana, Albania
Lexime 662

Shitet porte hekuri me gjeresi 320m, ne kulmin me te larte esht 260m dhe ne kulmin me te vogel esht 240m, porta eshte ne gjendje shum te mire.
Cmimi 35.000 leke te reja i diskutueshem.