Makina per parukeri dhe jo vetem... Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 08/10/2019 21:37

30,000 Leke

  • Makina per parukeri dhe jo vetem...
  • Makina per parukeri dhe jo vetem...
  • Makina per parukeri dhe jo vetem...


Pagesa 30,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Hamdi Sina, Tirana, Albanie
Lexime 101

Shiten makinat, me te gjitha aksesore, per parukeri ose perdorim i thjesht.
Perdorur vetem 3 muaj. Gjendje shume e mire.