Karroce per bebe. Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 21/10/2019 18:47

15,000 Leke

  • Karroce per bebe.


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania
Lexime 252

Kareoce per bebe. Prodhim italian . Pegperego. Karroca ka 3 pjese . Portbebe per moshen 0-6 muajsh. Sexholino qe perdoret edhe ne makine dhe sedilje per moshen 1-3 vjec.gjithashtu dhe canta per nenen. Streha e karroces dhe mbulesa e kembeve perdoret te portbebeja dhe tek karroca me sediljen normale.