shiten paisje servisi Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 11/10/2019 23:03

50 Euro


Pagesa 50 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania
Lexime 65

Shiten paisje servisi per arsye emigrimi me cmim te arsyeshem.Shitet konvergjence,ure,paisje gomisterie,paisje lavazhi,celsa dhe vegla te ndryshme,prese,paisje per venie dhe heqje sustash,pompe per thithje vaji.cel