shes piano Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 31/10/2019 21:39

150,000 Leke

  • shes piano
  • shes piano
  • shes piano
  • shes piano
  • shes piano
  • shes piano


Pagesa 150,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Besim Alla, Tirana, Albania
Lexime 321

shes piano ne gjendie shume te mire! e perdorur shume pak dhe shume cilesore.