Sobe per guzhine profesionale 4 ose 6 vatra Durres

Artikuj te ndryshem Data: 17/02/2020 15:24

10,000 Leke

  • Sobe per guzhine profesionale 4 ose 6 vatra
  • Sobe per guzhine profesionale 4 ose 6 vatra


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Shkozet, Albania
Lexime 831

Soba industriale per guzhine profesionale te perdorura italiane me 4 ose 6 vatra dhe furre...cmime te arshyeshme me marreveshje tel