Gjenerator Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 18/11/2019 20:40

20,000 Leke

  • Gjenerator
  • Gjenerator
  • Gjenerator


Pagesa 20,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 269

Gjenerator benzine shume i mir per lokale dhe shtepi ne gjendjee pshum te mir pune ... motorr honda