Paisje per fast food Elbasan

Artikuj te ndryshem Data: 07/11/2019 13:45


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Elbasan - Zone Periferike
Adresa Belsh, Albanien
Lexime 462

Frigorifer freskus dopel.aspirator bashke me motorrin me 5 metra tup jan inoks.pjekse mishi gjyro.fertez dopel 5 lit.zgar mishi.tostier.jan ne gjendje shum te mir dhe te pastra jan punuar vetem 1 muaj.te gjita kto 2.200 lek.flm