Distributor Kafeje Durres

Artikuj te ndryshem Data: 13/11/2019 10:08


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Shkozet, Albania
Lexime 438

Ftese per Distributor eskluziv ne qytete te ndryshme te shqiperise per tregtimin e kafes .
Tostart Caffe eshte nje marke ciesore e kafese 100 % Artizanale , ne emrin Tostart prodhohen dhe tregtohen keto produkte : Kafe ekspres (Kafe Kokerr),Kafe bustine ( Cialde) Etj. Produktet Tostart Caffe Prodhohen dhe amballazhohen me mjaft kujdes ne kompanine tone . Kompani e cila ka hedhur themelet e saj ne sektorin e prodhimit dhe perpunimit te kafes qe ne vitin 2015 . Per tu bere Tostart Caffe zgjidhen me shume kujdes vetem kafet me cilesore , te cilat analizohen dhe vezhgohen me shume kujdes hap pas hapi ,gjate gjithe procesit te prodhimit,perpunimit dhe stazhornimit prane kompanine tone . Tostart Caffe prodhohet 100 % ne menyre Artizanale ,cka do do te thote kjo ? Tek ne nuk ka kompjutera qe te komandojne makinerite , aty gjen vetem njerez te specializuar dhe te perkushtuar ne cdo minute te dites qe kujdesen per nje produkt te nje cilesie te larte per klientet tane.Tostart Caffe lind per te kenaqur klientet tane sipas shijeve qe kerkohen nga tregu Shqiptar , ajo cka karakterizon Tostart Caffe eshte nje kafe e embel , mjaft kremoze edhe aromatike .
Mos nguroni te na kontaktoni sepse dicka eshte e sigurte cilesine Tostart asnjehere nuk do ta harroni 
Ne jemi gjithmone te gatshem te ju mirpresim ....