Paisje per thonj Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 10/11/2019 13:28


Pagesa 47,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Tirane, Albania
Lexime 210

Pershendetje!
Shes paisjet per Estetike (thonj). Tavolinen e punes , dy karrige , dy furra dhe aspiratori i pluhurit. Paisjet jane ne gjendje shume te mire pune. Jane te perdorura vetem 7 muaj e gjysem, thjesht po i shes per arsye emigrimi. Tavolina e punes eshte material shume i mire , e rehatahme, me tre sirtare. Karrigia e Estetistes eshte e levizshme me rrota dhe shume e rehatshme per pjesen e shpines, ndersa e klientit me kembe te thjeshta. Te dyja jane ne gjendje perfekte. Aspiratori eshte pothuajse i ri, i mirembajtur. Furrat gjithashtu jane ne gjendje shume te mire pune dhe i kryen te dyja funksionet e pjekjes si LED dhe UV. Gjithashtu dhe xixat, coloret dhe disa mjete jane te mirmbajtura , por keto te fundit do ti ofroj falas.
Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne Whatssap ose Tel ne numrin qe kam shenuar . Ju lutem vetem sms dhe telefonata serioze.
Faleminderit !