Kafe Bustine ( Cialde ) me shumice dhe pakice Durres

Artikuj te ndryshem Data: 06/12/2019 22:21 Post Id: 172351


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Shkozet, Albania
Lexime 176

Tostart Bustine

Tek ne mund te gjeni Kafe Bustine te nje cilesie mjaft te larte , ajo cka ju ju mungon per nje dite te mbare mund ta gjeni tek Tostart Bustine .

Tostart prodhon kafe Bustine me marken e saj , por gjithashtu edhe me markat tuaja , me logot tuaj .

Mos humb me kohe mer telefonin edhe na kontakto , tek Tostart Cilesia eshte ajo cka nuk tolerohet ne asnje menyre .
Ne jemi gjithmone te gatshem te ju mirpresim per tju ofruar nje cilesi te munguar ne tregun Shqiptar....