Shiten Pajisje per Estetike Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 06/01/2020 11:50 Post Id: 175531


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Mikel Maruli, Tirane, Shqiperia
Lexime 288

Shiten keto pajisje shum pak te perdorura dhe ne gjendje shume te mire. Te interesuarit te me kontaktojne ne