Shes paisje inoksi Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 04/12/2019 09:43 Post Id: 175533


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 168

Shes paisjet e nje zgare:
Bango 2,5 m
Kapa 2.5 m
Zgara 120 me 80.
Paisjet jane inoks dhe jane te reja. (Punuar vetem 3 muaj)
Frigorifer inoks kollon freskues
Elekromotorr aspirimi
Frigorifer banak
Paisje gjiro e vogel