Lavatest & karrige berberi Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 08/03/2020 19:46 Post Id: 178073

16,000 Leke

  • Lavatest & karrige berberi


Pagesa 16,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Fortuzi, Tirana, Albania
Lexime 1087

Shiten bashke 16,000 leke ose dhe vec .
Kam dhe pasqyren 3,000 leke.