Stock!! Perde italiane Vlore

Artikuj te ndryshem Data: 19/12/2019 15:54 Post Id: 179959


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Vlore - Qender
Adresa Skele
Lexime 180

Super stock perde italiane copa me permasa 4 mt x 3 mt, bobina metrazh fund serie te gjitha produktet Jan importuar dhe prodhuar ne Itali.

Min porosi 200 mt linear

Per me shume info dhe foto kontaktoni