Pompe uji Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 19/01/2020 09:18 Post Id: 187337

4,900 Leke

  • Pompe uji


Pagesa 4,900 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 166

Ne besojme te sjellim produkte qe plotesojne nevojat tuaja dhe jane ekonomike. Pompa ka nje fuqi 0.37kw dhe hedhje maksimale 36m.Pompa siperfaqesore e ujit eshte zgjedhja juaj inteligjente.