Shes PAJISJE FURRE BUKE Elbasan

Artikuj te ndryshem Data: 26/03/2020 18:24

5,000 Euro

  • Shes PAJISJE FURRE BUKE
  • Shes PAJISJE FURRE BUKE
  • Shes PAJISJE FURRE BUKE


Pagesa 5,000 Euro
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa 200 metra nga qendra
Lexime 70


Shiten OKAZION pajisje te nje furre buke: Pajisjet jane shume pak te perdorura dhe ne gjendje shume te mire, si me poshte:
Furra
Brumatricja
Tavolina punes
Sharra
2 frigorifere njeri ngrofes tjetri ftohes
Cmimi OKAZION 5000 Euro. Per me shume detaje mund ti shihni edhe nga afer.
Nr kontakti: