Makineri akulli per lokale Shkoder

Artikuj te ndryshem Data: 26/03/2020 12:50

30,000 Leke

  • Makineri akulli per lokale
  • Makineri akulli per lokale
  • Makineri akulli per lokale


Pagesa 30,000 Leke
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa Sarreq
Lexime 54

Makineri akulli 15 kokershe me lopata dhe me ftohje me ventilator ne gjendje shum te mir pune