Shes pupa/kepuce per bebe Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 17/02/2021 10:53 Post Id: 208439


extra info
Pagesa 400 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
Lexime 108

Pupa per bebe, te reja, nr. 10-12.
Perfekte per tu veshur ne periudha festive, dhe jo vetem.