Xhup per bebe Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 15/02/2021 09:29 Post Id: 209570


extra info
Pagesa 400 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
Lexime 68

Shes xhup per bebe, 6 muaj, i pershtatshem per shtepi dhe jashte. Ne gjendje shume te mire.