Shitet krevat per femije per 15000leke Lezhe

Artikuj te ndryshem Data: 02/06/2020 01:22

15,000 Leke

  • Shitet krevat per femije per 15000leke
  • Shitet krevat per femije per 15000leke
  • Shitet krevat per femije per 15000leke


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Lezhe - Qender
Adresa Lezhe, Albania
Lexime 63

Shitet krevat per femije, ngjyre i bardhe. Eshte i pa perdorur,thjeshte eshte i montuar. Krevati eshte i pajisur me dyshek dhe mbulesa.