Xhup per femije, Fagottino Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 30/10/2020 22:11 Post Id: 240293


extra info
Pagesa 600 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
Lexime 100

Xhup i lehte per femije, vajza. Shume pak i perdorur, gati i ri. Marka Fagottino, veshje e jashtme kunder eres dhe veshje e lehte e brendshme qe te mban ngrohte. Masa 18-24 muaj, 86 cm.