OKAZION!!! Produkte per Bar- Restorante, Pasticeri , Piceri, Fast-Food,Punime Inoksi Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 10/09/2020 10:00 Post Id: 249114


extra info
Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Vaqarr, Albania
Lexime 54

Kompania Kristeg Inox sjell prej 20 vitesh ne tregun shqipetar cilesine me te mire te perpunimit te inoksit.

Ne qofte se keni nevoje per paisje Bar- Restorante, Pasticeri , Piceri, Fast-Food, Frigorifera, Lavapjata , ne jemi zgjidhja me e mire dhe cmimi me i ulet ne treg.

Telefononi ne dhe perfitoni falas nje dizenjim profesjonal te ambjentit tuaj nga inxhinieret tane