Shiten Jorgan,Batanie dhe Guvert Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 19/09/2020 09:31 Post Id: 251884

22,000 Leke

  • Shiten Jorgan,Batanie dhe Guvert
  • Shiten Jorgan,Batanie dhe Guvert
  • Shiten Jorgan,Batanie dhe Guvert


extra info
Pagesa 22,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
Lexime 51

Shiten Jorgani I trash per dimer teper cilesor me permasa super dopio po ashtu dhe Guverta dhe Batania jane teper cilesore dhe ato me permasa super dopio.Jane te tria te reja fare te paperdorura me kutite perkatese .Shiten per arsye emigrimi .Mund te shiten te tria bashk ose vec e vec