Ora me shumice dhe pakice Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 15/09/2020 15:12 Post Id: 252181

100 Euro

  • Ora me shumice dhe pakice
  • Ora me shumice dhe pakice
  • Ora me shumice dhe pakice
  • Ora me shumice dhe pakice


extra info
Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Tirane, Albania
Lexime 94

Shesim ora origjinale me garanci 2 vjet me shumice ose pakice ne te gjithe shqiperine.
Orat vijne nga Italia me kuti origjinale.
Keto jane disa brand:
- Furla
- Morellato
- MoM
- Calvin Klein
- Maserati
- Gucci
- Casio
- Fossil
- Guess