Tuta per bebe Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 19/10/2020 10:22 Post Id: 252963

500 Leke

  • Tuta per bebe
  • Tuta per bebe


extra info
Pagesa 500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
Lexime 36

Tuta per bebe/femije me kapuc, te perdorura shume pak, pothuaj te reja. Te ngrohta dhe te bukura me dizenjo me mace. Marka Fagottino.