Kosh per femije Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 30/09/2020 17:30 Post Id: 253358

7,500 Leke

  •  Kosh per femije
  •  Kosh per femije


extra info
Pagesa 7,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania
Lexime 88

Shitet Kosh per femije pothuajse i ri i sjelle nga Greqia,me kembe metalike dhe me mbrojtese lekure per mos demtimin e bebes dhe me rrjete