Souvenire, artizanale, aksesore, qilima, kostume popullore etj. Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 26/09/2020 11:04 Post Id: 255944


extra info
Pagesa 30 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa 5-Blloku/Liqeni Artificial
Lexime 54

Tek ne tradita vazhdon...
Souvenir shop Delvina ofron te gjitha punimet artizanale te te gjitha trevave te Shqiperise, Kosoves dhe me gjere; tani na gjeni edhe online,
Jua sjellim aty ku ju ndodheni
Per me shume informata na kontaktoni ne Whatsapp ose Viber: