PERPUNIM FRUTASH Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 10/10/2020 03:47 Post Id: 256168


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania
Lexime 74
PERPUNIM FRUTASH 20191007_115034_IMG_5857.PNG (Format PNG) |

pershendetje. shitet linje prodhimi per lengje frustash e PAPERDORUR. MARKA: VORAN AUSTRIAKE, MAKINAT JANE TE GARANTUARA ME CERTIFIKIM EUROPIAN CE( perbehet nga : copetuesi, presa, pasterizatori) KAPACITETI 360 LITRA NE ORE,shiten edhe dublikator (6cop) , pasqyrke , makineri per heqjen e berthames se qershise dhe kumbulles, depozite solari 8t, brucator solari, tavolina pune(6cop)inoksi , autokalve dhe vinc autoklave, depozita 2.2t . vendodhja: peshkopi. tel: WhatsApp ose viber