Vere (Wine) Kallmet shume cilesore. Shkoder

Artikuj te ndryshem Data: 15/10/2020 09:50 Post Id: 262565


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa Rruga Vaso Kadia, Shkoder, Albania
Lexime 54

Kemi per te shitur vere kallmet shume cilsore shtepie ,kemi sasi te madhe te veres eshte shume e pershtatshme per restorante , shitja behet me shumice dhe cmimi eshte shume i mire. per me shume informacion me telefononi