Pantallona per bebe/femije Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 09/11/2020 10:18 Post Id: 263705


extra info
Pagesa 400 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
Lexime 11

Pantallona xhins per dimer per bebe, djem. Mosha 6 muaj, veshje e brendshme per muajt e ftohte te dimrit. Dizenjo me figura dhe numra. Pak te perdorura.