Tenda, dekore per dasma dhe evente Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 21/11/2020 10:08 Post Id: 272036


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa
Lexime 24

Pershendetje!
Ofrojme tenda (me perde) cadra, pedane (kercimi dhe piste vallzimi), tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa), karrige dhe stola, ndricim profesional, freskuese, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare.
Bejme dekore oborresh per dasma dhe evente.
Ofrojme gjithashtu kuroren e ciftit, shandanat, mbulesat per tavolinen dhe buqeten e luleve etj..
Gjithashtu bejme transportin dhe montimin ne qytete te ndryshme..
Rezervoni qe tani dhe perfitoni ne cmim.
Ju mirepresim 🙂
📲