Varese rrobash per dyqan + 20 kremastar dhurate Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 30/01/2021 21:49 Post Id: 274122


extra info
Pagesa 4,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania
Lexime 76

Shitet varese rrobash metalike per dyqan me tre krahe te levizshem qe mund te cmontohen , bashke me varesen perfitoni dhe 20 kremastar ( varese per rroba ) dhurate . Cmimi 4500 leke .