Stock kover smartphone Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 25/11/2020 09:08 Post Id: 276285


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania
Lexime 55

Stock kover smartphone
Stok i kopertinave telefonike te markave me te mira: Trussardi, Comme Des Fuckdown, Marcelo Burlon dhe shume te tjere. Aksioni do te jete ne shitje ne internet deri ne 4 Dhjetor 2020! Ne shitje nga ankandi ne internet rreth 3.600 cope. Per te marre pjese, thjesht duhet te regjistroheni ne internet, pa paguar nje depozite! Nese jeni te interesuar te shikoni, caktoni nje takim me ne ne Cazzago San Martino (BS).
10.800,00 Euro