PERPUNIM FRUTASH Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 16/02/2021 14:26 Post Id: 277905


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Peshkopi, Albania
Lexime 59

shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbehet nga : copetuesi, presa, pasterizatori) shiten edhe dublikator (6cop) , pasqyrke , makineri per heqjen e berthames se qershise dhe kumbulles, depozite solari 8t, brucator solari, tavolina pune(6cop)inoksi , autokalve dhe vinc autoklave, depozita 2.2t . vendodhja: peshkopi. tel: WhatsApp ose viber