Shes manikina Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 26/12/2020 16:25 Post Id: 279345


extra info
Pagesa 4,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Pjeter Bogdani, Tirana, Albania
Lexime 97

Shes 2 manikina femrash komplet 1 mashkulli komplet dhe nje trup mashkulli pa kembet. Jan te reja jan perdorur vetem 20 dite. Cmimi 4000 te gjitha. Mund te shkruani dhe sms