Shesim rroba Lezhe

Artikuj te ndryshem Data: 21/12/2020 13:51 Post Id: 284965


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Lezhe - Qender
Adresa Ishull Lezhe, Albania
Lexime 144

Shes rroba per bizneset qe shesin me shumic veshmbathje te ndryshme, ato shiten me cop me nje cmim shum te lire.
Po i shes ketu per shkak se nuk me duhen dhe nuk kam ndonje biznes qe ti shes vet.
Me kontaktoni per detaje te metejeshme.