Shes ullinj dhe vaj ullri Elbasan

Artikuj te ndryshem Data: 25/01/2021 10:06 Post Id: 296249


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Rruga Ahmet Duhanxhiu 84
Lexime 70

Shes ullinj te regjur.
Shes vaj ulliri.