SHITEN KTARA TE NDRYSHME Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 28/01/2021 12:00 Post Id: 297633


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Pallati me shigjeta, Kavaja Street, Tirana, Albania
Lexime 32

•masat:te gjitha masat
•markat:Dare Stone, Andrew ,meleida,steven harris
•adresa:pallati me shigjeta
•bejme dergesa ne Shqiperi 300 Lek Kosove 7Euro Maqedoni 8Euro
•paguaj ne dorezim
•dhe vetem nese e pelqen produktin qe merr
•porosite meren:
•whatsup:
•web:www.lereimusic.com
•instagram:lerei music
•facebook:lereimusicstore
•cmimi jepet ne Lek dhe ne Euro