Shes Caj Nga bjeshket e Tropojes Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 12/01/2019 15:07

150 Leke

  • Shes Caj Nga bjeshket e Tropojes
  • Shes Caj Nga bjeshket e Tropojes
  • Shes Caj Nga bjeshket e Tropojes


Pagesa 150 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Fuat Toptani, Tirana, Albania
Lexime 693

Caji shqiptar i malit perftohet nga gjethet e bimes se varietetit Sideritis Raeseri. Ky caj bimor i maleve te Shqiperise eshte konsumuar prej shekujsh fale vlerave te tij shendetesore. Caji i malit i varietetit bimor Sideritis Raeseri eshte natyralisht pa kafeine. Ai behet nga gjethet, lulet dhe kercenjte e thate te bimes Sideritis qe lulezon ne shpatet dhe malet e vendit tone. Edhe pse ne vendet e Mesdheut ky caj akoma behet nga bima e njome, shumica e njerezve e perdorin ne variantin e thate. Caji ndihmon me shendetin e aparatit tretes dhe permban antioksidante natyrale.Te interesuarit te kontaktojne ne kte nr telefoni