Shiten Paisje FastFood Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 27/02/2020 12:17


Pagesa 1,000 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Antipatrea, Berat, Albania
Lexime 2370

Shiten per arsye restaurimi duke filluar nga paisjet e fastfoodit dhe kreperis + tavolina , kolltuke , vetratat xhamat , banaket frigoriferat
Cmimi eshte i diskutueshem ne baze te kerkesave

Kontakt :