artikuj te ndryshme 

 Online 30 lexues | 1 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE GONI

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE GONI -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten pajisje fast foodi pajisjet jane te perdorura por shume te mbajtura (si te reja)pajisjet jane te tilla si platov greke, per pergatitjesh "pitesh" dhe aparat mishi per pergatitjen e mishit pajisjet jane te pershtatshme per fast food dhe per byrektore (pajisja platov e pergatitjes se pite...

100 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shitet pajisje frigoriferike "kastel". pajisjet jene te perdorura por ne super gjendje (si te reja). pajisjet kane kapacitet mbajtes te konsiderueshem te pershtetshem per tu perdorur ne shtepi dhe ne ambiente biznesi per funksionet perkatese qe pajisjet kryejne. frigoriferet jane me ko...

100 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE NGA GONI

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE NGA GONI -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten pajisje profesionale te tilla si: pergatites kokoshkash, llabma patatesh, grirese djathi, mishi etj., zgare e pershtatshme dhe per fast food psh pergatitje tostash pajosjet jane te perdorura por ne gjendje super te mire (si te reja) te gjitha pajisjet jane greke te nje cilesie mjaft te ...

100 Euro

Tirane
30,000 Leke Artikuj te ndryshem OKAZION zgare ne shitje

OKAZION zgare ne shitje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Shitet zgara me qymyr ne gjendje shume te mire pune...

30,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Artikuj te ndryshem Motopompa

Motopompa

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Motopome e re impiant vadites me shume informacione kontakt 0698739096...

50,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten 2 pista vrapi në gjëndje të mirë 30.000 Lekë

Shiten 2 pista vrapi në gjëndje të mirë 30.000 Lekë

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pistë vrapimi e markës glory 6085, thuajse e pa përdorur në gjëndje pune si e re. shitet bashkë me një pistë tjeter e cila ka problem me kontaktin. tel.0684842639...

30,000 Leke

Tirane
699 Euro Artikuj te ndryshem Qilim 3x3.5 me motive kombetare.

Qilim 3x3.5 me motive kombetare.

Qender | Korce

B Shes nje qilim 100% lesh i punuar me vegel dore.permasat e qilimit jane 3x3.5 meter. gjendja shume e mire....

699 Euro

Korce
50,000 Leke Artikuj te ndryshem Sobe per guzhine profesionale 2 - 4 - 6 ose 8 Vatra

Sobe per guzhine profesionale 2 - 4 - 6 ose 8 Vatra

Zone Periferike | Durres

B Soba industriale per guzhine profesionale italiane te revizionuara ne gjendje perfekte..me 2-4-6 ose 8 vatra dhe furre me gaz cmime nga me te lira ne treg...

50,000 Leke

Durres
8,000 Euro Artikuj te ndryshem Kalander llamarine

Kalander llamarine

Vore | Tirane

B Shitet kalander per llamarine me trashesi deri 20mm. gjithashtu ne anesore kalandron dhe profile dhe tuba te dimensioneve te ndryshem....

8,000 Euro

Tirane
19,500 Euro Artikuj te ndryshem Kalander profilesh dhe seksionesh hekuri

Kalander profilesh dhe seksionesh hekuri

Vore | Tirane

B Kalander horizontale per kthimin e profileve dhe seksioneve te dimensioneve te medha. kapaciteti maksimal i kthimit : heb200, ipe360, tub diameter 165mm (1.25-6 polesh), l 180x180x20mm, lama deri 550x40mm, t 180mm, u 360mm etj...marka boldrini model bsa36. cmimi 19.500 euro...

19,500 Euro

Tirane
8,000 Euro Artikuj te ndryshem Torno 4m

Torno 4m

Vore | Tirane

B Shitet torno e markes italjane fimp me gjatesi tornimi 4m dhe diameter maksimal tornimi 800mm. gjendje e perkryer teknike....

8,000 Euro

Tirane
6,000 Euro Artikuj te ndryshem Ratifike tagjenciale

Ratifike tagjenciale

Vore | Tirane

B Shitet ratifike tagjenciale me tavoline magnetike 600x300mm....

6,000 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE / GONI

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE / GONI -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten pajisje si: zgara njeshe, dyshe, treshe me gaz dhe elektrike, lambra patatesh pajisjet jane te perdorura por ne super gjendje (si te reja) te gjitha pajisjet jane greke te nje cilesie shume te larte duke marre ne konsiderate cilesine e produkteve dhe cmimet me te cilat ato shiten mun...

100 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE NGA GONI PROFESIONALE NE SHITJE

PAISJE NGA GONI PROFESIONALE NE SHITJE -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten frigrifer te llojeve, kapaciteteve dhe permasave te ndryshme pajisjet jane te perdorur por te nje cilesie shume te larte (si te rinje) pajisjet jane prodhime greke frigoriferet jane ngrires dhe freskes ka dhe frigriere reklamues qe mundesojne venjen e banerave te ndryshem te kompa...

100 Euro

Tirane
19,500 Euro Artikuj te ndryshem Pjegatrice Llamarine

Pjegatrice Llamarine

Vore | Tirane

B Shitet pjegatrice warcom unica per kthimin e llamarinave me gjatesi kthimi 4100mm dhe force shtypje 160 ton. makineria eshte ne gjendje te shkelqyer teknike....

19,500 Euro

Tirane
250 Euro Artikuj te ndryshem Shiten mozaik , Suprina tavolinash

Shiten mozaik , Suprina tavolinash

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Suprina tavolinash mozaik me diamter 100 dhe 80 ...

250 Euro

Tirane
120,000 Leke Artikuj te ndryshem Banak per Fast Food

Banak per Fast Food

Zone Periferike | Durres

B Banak frigoriferik me tasa per ingredientet ideal per fast food..prodhime me porosi me cmimet me te lira ne treg ...

120,000 Leke

Durres
699 Euro Artikuj te ndryshem Qilim 3x3.5m me motive kombetare.

Qilim 3x3.5m me motive kombetare.

Qender | Korce

B Pershendetje! shes nje qilim me permasa 3x3.5 meter e punuar me vegel dore. materiali eshte 100% lesh. gjendja perfekte....

699 Euro

Korce
50,000 Leke Artikuj te ndryshem Pikture origjinale. Vaj ne kanavace. Me kornize

Pikture origjinale. Vaj ne kanavace. Me kornize

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shes piktura origjinale ne vaj dhe vetem nje ne akrilik. peisazhe imagjinare me energji pozitive per ambjentet tuaja....

50,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet kend i pershtatshem per sallon

Shitet kend i pershtatshem per sallon

Brryli | Tirane

B Cmimi:70000 mije lek...

70,000 Leke

Tirane
300 Euro Artikuj te ndryshem Cader,tend me permasa kapanoni

Cader,tend me permasa kapanoni

Vasil Shanto | Tirane

B Tend marka afad ne forme kapanoni.mund te perdoret per cdo lloj sherbimi ..e re e paperdorur asnjehere. ndodhet e pahapur ne kuti. cmimi edhe mund ta diskutohet.....

300 Euro

Tirane
1,500 Leke Artikuj te ndryshem Fustan Fashionista

Fustan Fashionista

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shes fustan fashionista, i ri me etikete. masa xs por ben edhe per masen s. i pershtatshem per pune dhe festa, evente. ...

1,500 Leke

Tirane
500 Leke Artikuj te ndryshem Fisha karikimi per celular 3in1

Fisha karikimi per celular 3in1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Fisha karikimi me 3 koka per iphone, samsung dhe type c cilesia maksimale jane te rinj, shiten per arsye mbyllje biznesi ne total jane 300 cope oferte 2 cope 10 mij lek...

500 Leke

Tirane
500 Leke Artikuj te ndryshem Fisha karikimi oer celular 3in1

Fisha karikimi oer celular 3in1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Fisha karikimi me 3 koka per iphone, samsung dhe type c cilesia maksimale jane te rinj, shiten per arsye mbyllje biznesi ne total jane 300 cope oferte 2 cope 10 mij lek...

500 Leke

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem Shitet ekspres kafe ‘Gaggia’

Shitet ekspres kafe ‘Gaggia’

Don Bosko | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Shes ekspres kafe ‘gaggia’ i pa punuar ...

100 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim