banak per pizza 

 Online 27 lexues | 1 njoftime ne pritje

1,300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Katabrike akullore

Katabrike akullore

Qender | Kruje

B Shes katabrik akullore 1300€ italiane çmimin i diskutueshem punon shume mire eshte tre fazore punon me uje akullore e pergatit per 20 min per me teper informacion kontaktoni ne nr ,0675384199...

1,300 Euro

Kruje
3,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem  PAJISJE per FAST FOOD-ZGARE

PAJISJE per FAST FOOD-ZGARE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.33 Km nga qendra)

B Pajisje profesionale inox (greke) -berese waffles dopio -fritez patatesh 5lt -fritez patatesh dopio 12lt+12lt -nji grofse patatesh me 2 llampa -paisje krepash me 2 sy e madhe -dy pjekse mishi gjiro deri ne 80 kg -dy zgara 120cm x80cm ,me dy kate 1 per pule te pjekura -pjekses hot dog -fur...

3,000 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Paisje parukerie

Paisje parukerie

Zone Periferike | Tirane

B Shes te gjitha paisjet qe duhen per parukeri,te perdorura por ne gjendje shume te mire Çmimi i diskutueshem...

1,000 Euro

Tirane
37,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Brumatrice

Brumatrice

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.21 Km nga qendra)

B Shitet brumatrice per arsye mosperdorimi aristan model 5ksm150 e prodhuar ne usa. shume pak e perdorur dhe ne gjendje shume te mire. ...

37,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Paisje FastFood

Shiten Paisje FastFood

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten per arsye restaurimi duke filluar nga paisjet e fastfoodit dhe kreperis + tavolina , kolltuke , vetratat xhamat , banaket frigoriferat cmimi eshte i diskutueshem ne baze te kerkesave kontakt : 0693253803 ...

1,000 Euro

Tirane
1,350 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Kompresor 1000 litra

Kompresor 1000 litra

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Kompresor iralian aquila 1000 litra shume i fuqishem,me dy motorra nga 7.5 kw secili....

1,350 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Makine qepese

Makine qepese

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)

B Shitet per arsye mos perdorimi....

50 Euro

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes karroca marketi

Shes karroca marketi

Qender | Durres

B Shes karroca marketi shume pak te perdorura per arsye mbyllje aktiviteti....

3,000 Leke

Durres
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes arredamento bar

Shes arredamento bar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shes arredament komplet per bar kafe. te gjitha te perfshira banak me frigo kater kanate, tavolina me karrige lekure, nje sallot me kolltuqe. ...

10,000 Euro

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Manekin me gradim per rrobaqepes

Manekin me gradim per rrobaqepes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Manekin me gradacion mase, zvoglim ose zmadhim sipas masave. kam dhe manekin te thjeshte dhe manekin per rroba grash shtatzene. me gradacion 6000 lek i thjeshte 3000 lek...

3,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Oferte

Oferte

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)

B Shiten 3 komplete karrige me thurje ne gjendje shum te mire 12000 lek kompleti te interesuarit te kontaktojn...

12,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes pajisje per kreperi me dy vatra

Shes pajisje per kreperi me dy vatra

Qender | Vlore

B Shitet pajisje per kreperi 20 dite e perdorur gjendja 10/10...

30,000 Leke

Vlore
5,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Paisje te perdorura per pulari

Paisje te perdorura per pulari

Zone Periferike | Korce

B Shiten paisje pularie te perdorura per 5 mije pula...

5,000 Euro

Korce
430 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Garnitura, Kolltuk, kauqa

Garnitura, Kolltuk, kauqa

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Garnitura, kauqa, kolltuk 3+2+1 te punuara me sungjer dhe material te qendrueshem. mobileria dielli, ferizaj, kosove...

430 Euro

Tirane
60,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet poltron,tavoline thonjsh ,pasqyre

Shitet poltron,tavoline thonjsh ,pasqyre

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Shitet nje poltron 25000 mij lek,nje tavoline per thonj 15000 mije lek,dhe nje pasqure me llampa per 20000 mike lek. adresa 21 dhjetori rruga frederik shiroka ...

60,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tenda dhe Cadra per Lokale Bar Ne shitje, ne gjendje shum te mir

Tenda dhe Cadra per Lokale Bar Ne shitje, ne gjendje shum te mir

Vasil Shanto | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Tenda dhe cadra dhe xhelatina ne gjendje shum te mir shiten cmimi i arsyeshem, ...

2,000 Euro

Tirane
32,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHITET SALDATRICE ME HARK TE MBULUAR PER PRODHIMIN E CISTERNAVE TE GAZIT ETJER

SHITET SALDATRICE ME HARK TE MBULUAR PER PRODHIMIN E CISTERNAVE TE GAZ

Zone Periferike | Durres

B Saldatrice me kollone te robotizuar dhe me hark te zhytur , marka lincoln electric 850 amper. te dhenat teknike saldatrice me kollone te robotizuar dhe me hark te zhytur lincoln electric model 7x5 me trup te levizshem 360 grade. gjatesite dhe lartesite limite te punes se makines puna ne lartesi...

32,000 Euro

Durres
5,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHITET CENTRALINE VAJI E KOMPLETUAR PER PRESA DHE MAKINERI TE NDRYSHME

SHITET CENTRALINE VAJI E KOMPLETUAR PER PRESA DHE MAKINERI TE NDRYSHME

Zone Periferike | Durres

B Karakteristikat dhe te dhenat teknike ushqimi: me motor elektrik karakteristika te tjera: motor me zhurme te ulet dhe i zhytur ne cisterne fuqia e vleresuar: max.: 150 kw (204 hp) min .: 0 kw (0 hp) kapacitet: maksimumi: 1.000 l / min (264.17 us gal / min) min .: 0 l / min (0 us gal / min)...

5,000 Euro

Durres
2,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet! Makineri per vula

Shitet! Makineri per vula

Kodra e Diellit | Tirane (1.75 Km nga qendra)

B Shitet makineri per vula. makineria eshte ne gjendje te mire dhe jo shume e perdorur.ne gjendje te re kushton 7500euro.pajisja prodhon deri ne 30 vula njeheresh, te medha deri ne 20x30cm....

2,500 Euro

Tirane
1,300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHITET MAKINERI PLASTIFIKIMI

SHITET MAKINERI PLASTIFIKIMI

Kodra e Diellit | Tirane (1.75 Km nga qendra)

B Shitet makineri plastifikimi me te nxehte per produktet ushqimore apo industriale.makineria eshte e paperdorur dhe ne gjendje te re ka kushtuar 2500euro....

1,300 Euro

Tirane
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karroc per femijet 0-4 vjeç

Karroc per femijet 0-4 vjeç

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)

B Karroc per femij nga 0-4 vjec ...

100,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Manekina

Manekina

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Manekina dyqanesh 3000 lek 5000 lek...

3,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem OKAZION 🅰️tlete te paperdorura

OKAZION 🅰️tlete te paperdorura

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shiten atlete nr. 42-43. ne gjendje shume te mire dhe te paperdorura (ne kuti). cmimi: 4000 leke te reja kontatoni: 0686895094...

4,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kondicionere Mitsubishi Plus-Klima

Kondicionere Mitsubishi Plus-Klima

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Plus-klima operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999 ne sistemet e kondicionimit dhe aspirimit. cilesia dhe autenticiteti i pajisjeve mitsubishi vjen prane jush permes dyqaneve tona. sherbimi eshte profesional, cilesor dhe çdo kerkese e klientit ka rendesi per ne. ne sherbimet qe ne ofrojme perf...

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim