cadra dielli per lokale te perdorura 

 Online 11 lexues | 6 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
300 Euro Artikuj te ndryshem OKAZION.......Shitet DEPOZITE GAZI 1000 Litra.

OKAZION.......Shitet DEPOZITE GAZI 1000 Litra.

Currilat | Durres

B Okazion.......shitet depozite gazi 1000 litra. 0672118266...

300 Euro

Durres
11,000 Euro Artikuj te ndryshem Shiten paisje per furre buke.

Shiten paisje per furre buke.

Fresku/Linze | Tirane

B Shiten furre buke , brumatrice , prerse buke dhe dhoma frementimint . furra e bukes eshte ne pune. cmimi 11000€ i diskutushem. vendodhja tirane ...

11,000 Euro

Tirane
15,000 Euro Artikuj te ndryshem Shiten paisje Furre Buke

Shiten paisje Furre Buke

Vasil Shanto | Tirane

B Shiten paisjet furre buke ne gjendje shume te mire 2 vite perdorimi, te bera te gjitha te reja. cmimi i diskuteshem....

15,000 Euro

Tirane
18,000 Leke Artikuj te ndryshem Karroce per femije

Karroce per femije

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.31 Km nga qendra)

B Karroce per femije me tre pjese. karroca inglessina eshte ne gjendje shume te mire dhe dy pjeset e tjera jane pothujase te pa perdorura. ...

18,000 Leke

Tirane
750 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh

Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh .. agro market .. miser .hime. koncetrat .miell vendi .. ushqim per qen .. grur . elb . etj..... ...

750 Leke

Fier
45,000 Leke Artikuj te ndryshem Atlete nike origjinale

Atlete nike origjinale

Lungomare | Vlore

B Atlete nike origjinale per femra shiten 45000 leke. jane veshur vetem per nje jave dhe jane ne gjendje shume te mire nuk kane asnje demtim. jane shume model i vecante dhe te rehatshme nr 39 - 25 cm te interesuarit te shkuruajne ne whatsapp...

45,000 Leke

Vlore
700 Euro Artikuj te ndryshem Loti 2 - Invertorë diellorë n. 2 njësi

Loti 2 - Invertorë diellorë n. 2 njësi

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Loti 2 - invertorë diellorë n. 2 njësi 2 invertorë diellorë për shitje në ankand online input (dc) fuqia maksimale pv. rekomandohet 6000 w be (5250 w de) fuqia nominale 5500 w be (4850 w de) diapazoni i tensionit 125 ... 540 v diapazoni mpp 150 ... 450 v diapazoni i plotë mpp me fuqi ...

700 Euro

Tirane
1,400 Euro Artikuj te ndryshem Loti 3 - Invertorët diellorë n. 4 njësi

Loti 3 - Invertorët diellorë n. 4 njësi

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Loti 3 - invertorët diellorë n. 4 njësi shiten në ankand online 4 invertorë diellorë input (dc) fuqia maksimale pv. rekomandohet 6000 w be (5250 w de) fuqia nominale 5500 w be (4850 w de) diapazoni i tensionit 125 ... 540 v diapazoni mpp 150 ... 450 v diapazoni i plotë mpp me fuqi të ...

1,400 Euro

Tirane
3,500 Euro Artikuj te ndryshem Loti 4 - Invertorët diellorë n. 10 njësi

Loti 4 - Invertorët diellorë n. 10 njësi

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Loti 4 - invertorët diellorë n. 10 njësi 10 invertorë diellorë për shitje në ankand online input (dc) fuqia maksimale pv. rekomandohet 6000 w be (5250 w de) fuqia nominale 5500 w be (4850 w de) diapazoni i tensionit 125 ... 540 v diapazoni mpp 150 ... 450 v diapazoni i plotë mpp me fu...

3,500 Euro

Tirane
15,000 Euro Artikuj te ndryshem Loti 1 - turbinë me erë - 2011

Loti 1 - turbinë me erë - 2011

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Loti 1 - turbinë me erë - 2011 shitet në ankand online turbinë me erë prodhuesi: sg20 / ital coel srl lloji i gjeneratorit: ropatec g20 shpejtësia nominale e erës: 12.5m / s fuqia elektrike nominale: 18913 watt shpejtësia e vlerësuar e turbinës 54 rpm diametri i rotorit: 8 m lartë...

15,000 Euro

Tirane
6,500 Leke Artikuj te ndryshem Atlete nike origjinale

Atlete nike origjinale

Lungomare | Vlore

B Atlete nike origjinale jane blere ne itali. shiten per arsye mase jane blere 10000,shiten 6500. cmimi i diskutueshem jane ne gjendje shume te mire pasi jane veshur vetem njehere dhe skane asnje shenje te vetme ose demtim jane te reja. jane shume komode dhe model i 2018. nr 44- por i bejn 43-4...

6,500 Leke

Vlore
5,000 Leke Artikuj te ndryshem Atlete nike origjinale

Atlete nike origjinale

Lungomare | Vlore

B Atlete nike origjinale jane bler 9000,shiten 5000 leke per arsye mosperdorimi.cmimi i diskutueshem jane veshur vetem 2 here ne palester. akull te reja (mund te shikonin fotot kur trg cdo pjes e atletes) nuk kane asnje demtim as ne gome dhe as nga jashte. jane shume komode dhe per palester dhe p...

5,000 Leke

Vlore
3,000 Euro Artikuj te ndryshem Llome Antike

Llome Antike

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)

B Shiten cift 2 llome antike. per me shume telefononi ne nr 0692083002. 3000€ te dy. ...

3,000 Euro

Tirane
300 Euro Artikuj te ndryshem Shiten soba me gaz

Shiten soba me gaz

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)

B Shiten soba me gaz te perdorura vetem 2 jave. jane te reja fare. jane te paisura me bombula. 2 cop 300€...

300 Euro

Tirane
30,000 Leke Artikuj te ndryshem SHITEN PRODUKTE PER THONJTE DHE PARUKERIE

SHITEN PRODUKTE PER THONJTE DHE PARUKERIE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)

B Shiten produkte per thonjte, parukeri dhe qerpik extansion. me cmim te lire. ...

30,000 Leke

Tirane
120,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten paisje per lavazh

Shiten paisje per lavazh

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.89 Km nga qendra)

B Shiten paisje per lavazh. ne gjendje te mir pune. 2 pompa tre fazore te shoqeruara me llastil dhe stek.dhe dy fshesa te fuqishme njera esht me dy motor...

120,000 Leke

Tirane
55 Euro Artikuj te ndryshem Vidator

Vidator

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.89 Km nga qendra)

B Vidator i ri ...

55 Euro

Tirane
6,500 Euro Artikuj te ndryshem 🔈 Shiten paisje biznesi ne Sarande.

🔈 Shiten paisje biznesi ne Sarande.

Qender | Sarande

B shiten paisje biznesi . [i]shiten te gjitha mobiliet dhe rrobat per arsye mbyllje biznesi .[/i]. 💵 cmimi okazion : i diskutueshem. 📍adresa : sarande. 📲per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ju mirepresim !...

6,500 Euro

Sarande
45,000 Leke Artikuj te ndryshem Pjekese pule

Pjekese pule

Zone Periferike | Durres

B Pjekese pulash profesionale italiane te revizionuara me kapacitete te ndryshme cmime te arshyesheme ..per me shume info tel ...

45,000 Leke

Durres
45 Euro Artikuj te ndryshem Kostum mbrojtës në TNT me shumë shtresa - shumë prej 3000 copë

Kostum mbrojtës në TNT me shumë shtresa - shumë prej 3000 copë

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Lot 7: kostum mbrojtës në tnt me shumë shtresa - shumë prej 3000 copë shitet kominoshe mbrojtëse në internet me kapuç në tnt me shumë shtresa! 30,000 kostume: • modeli pa xhepa; • pranga elastike; • mbyllja e postës; • kapuç; •një masë; • struktura dhe pesha: tnt e ...

45 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim