cadra te per dories 

 Online 14 lexues | 4 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
1,200 Euro Artikuj te ndryshem 🔹Shiten paisje biznesi.

🔹Shiten paisje biznesi. -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shiten paisje biznesi. 🔹 frigorifer freskues kollon dopio inox ushqimor - 1200 euro. 🔹 frigorifer freskues - 800 euro. 🔹lavastovilje effamo - 1400 euro. 🔹 makineri akulli kastel - 1200 euro. adresa : astir. ju mirepresim ! ...

1,200 Euro

Tirane
15,000 Euro Artikuj te ndryshem Shiten paisje Furre Buke

Shiten paisje Furre Buke

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)

B Shiten paisjet furre buke ne gjendje shume te mire 2 vite perdorimi, te bera te gjitha te reja. cmimi i diskuteshem....

15,000 Euro

Tirane
750 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh

Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh .. agro market .. miser .hime. koncetrat .miell vendi .. ushqim per qen .. grur . elb . etj..... ...

750 Leke

Fier
100,000 Leke Artikuj te ndryshem Fustane Nuserie

Fustane Nuserie

Zone Periferike | Tirane

B -okazion- shiten fustane nuserie ne total 13 gjendja 9/10 100000 lek te reja ...

100,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Artikuj te ndryshem Vegel palestre

Vegel palestre

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Vegel palestre per muskuj barku...

1,500 Leke

Tirane
50 Euro Artikuj te ndryshem Vidator

Vidator

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B vidator me bateri 50 euro ofert +posta falas ne tirane...

50 Euro

Tirane
30,000 Leke Artikuj te ndryshem paisje te gatshme zgare

paisje te gatshme zgare

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)

B Shiten paisjete zgares qe jane aktualisht ne gjendje pune. kush eshte i interesuar per te mare ambjentin me qera ku jane te vendosura paisjet eshte me i favorizuar prej meje.cmimet jane te mira te aferta me tregun.numri i kontaktit 0692543300...

30,000 Leke

Tirane
500 Leke Artikuj te ndryshem Makin kafeje

Makin kafeje

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet makin kafeje te interesuarit te kontaktojne 0693272916...

500 Leke

Tirane
450 Euro Artikuj te ndryshem 🔹 OKAZION ! Shiten paisje biznesi .

🔹 OKAZION ! Shiten paisje biznesi .

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shiten paisje biznesi . 🔹 friteze dopio elektrike -450 euro. 🔹 vitrine reklamuese fast foodi - 1000 euro. 🔹 friteze elektrike - 300 euro. 🔹friteze 3 fazorshe-250 euro. 🔹 tost dyshe - 200 euro. 🔹 sobe gazi mbi tavoline me dy vatra - 150 euro. 🔹 frigorifer a...

450 Euro

Tirane
400 Euro Artikuj te ndryshem 🔹 Shiten paisje biznesi .

🔹 Shiten paisje biznesi .

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shiten paisje biznesi . 🔹 frigorifer reklamues ftohes coca cola - 200 euro. 🔹 bermari - 400 euro. 🔹 krepiere- 250 euro. 🔹 plato per pite- 350 euro. 🔹 fritez teke gazi - 440 euro 🔹 bermari ngrohese byrekesh - 500 euro. 🔹pjekese pulash ose peshku- 500 euro. ...

400 Euro

Tirane
6,000 Leke Artikuj te ndryshem Krevat per femij

Krevat per femij

Sauk | Tirane (2.91 Km nga qendra)

B Krevat gjendje mire me tundje dhe dyshek...

6,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Artikuj te ndryshem RELAX NE SHITJE

RELAX NE SHITJE

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)

B Shiten 2 relax me korrent,me 3 nivele lekundje dhe me muzike.zgjidhja ideale per te vegjlit tuaj.relax jane ne gjendje shume te mire dhe shume pak te perdorura.cmimi 12000leke te reja ose 6000 leke secili.transporti falas kudo ne shqiperi.per cdo informacion konktaktoni ne nr 0696774070...

12,000 Leke

Tirane
700,000 Leke Artikuj te ndryshem SHITET KAZAN INOKSI PER PRODHIM ESENSAVE

SHITET KAZAN INOKSI PER PRODHIM ESENSAVE

Fresku/Linze | Tirane

B Jepet per shitje kazan inoksi 3,5m lartesi edhe 2m gjeresi per prodhim esencash, bime mjeksore si trumez,sherebel etj. ndodhet ne zonen e dajtit ne gjendje te mire....

700,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet sobe me dru

Shitet sobe me dru

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.29 Km nga qendra)

B Shesim sobe me dru shume pak e perdorur ne gjendje shume te mire. shume e bukur nga ana estetike me xhama ngjan si oxhak. kunsum normal dhe mbulon siperface nga 30deri 60m2. komplet matrial dopio gize dhe me pllaka qeramike per mbajtje nxehtesie. shitet per arsye mos perdorimi....

25,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Artikuj te ndryshem SHES POLTRONE, LAVATESTE DHE MOBILJE PARUKERI, BERBER

SHES POLTRONE, LAVATESTE DHE MOBILJE PARUKERI, BERBER

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Shes poltorne, lavateste, mobilje per parukeri ose berber. ne gjendje shume te mire. (lavateste, poltron, raftet, kolltuku i kuq)...

60,000 Leke

Tirane
650 Euro Artikuj te ndryshem Cante Louis Vuitton

Cante Louis Vuitton

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.34 Km nga qendra)

B Shitet cante louis vuitton pothuajse e re. ...

650 Euro

Tirane
320 Euro Artikuj te ndryshem Shitet barake

Shitet barake

Zone Periferike | Elbasan

B Shitet barake e pershtatshme per shitje te produkteve te ndryshme sepse hapen dritaret ...

320 Euro

Elbasan
1,000 Euro Artikuj te ndryshem Vetrate xhami e temperuar

Vetrate xhami e temperuar

Don Bosko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet!! vetrate xhami e temperuar gjeresia 5.97 x 2.45 lartesi cmimi: 1000euro i padiskutueshem vendodhja: tirane per me shume informacione me kontaktoni ne nr: 0683999333 faleminderit!...

1,000 Euro

Tirane
1,500 Leke Artikuj te ndryshem Shiten Kavaleta Pikturash

Shiten Kavaleta Pikturash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Shiten 15 kavaleta pikturash. jane perdorur vetem per 2 ekspozita, shiten te gjitha, cmimi 1500 leke copa...

1,500 Leke

Tirane
130,000 Leke Artikuj te ndryshem 🔈 Shitet transformator 100 Kw.

🔈 Shitet transformator 100 Kw.

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Transformator 100 kw (kilovat). - ne gjendje te shkelqyer. - me te gjitha pjeset per montim. 📍adresa : laprake. 📲per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ju mirepresim !...

130,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem SHITEN PRODUKTE PER THONJTE DHE PARUKERIE

SHITEN PRODUKTE PER THONJTE DHE PARUKERIE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shiten produkte parukerie dhe thonjsh me cmim te lire. - produkte dhe mjete per thonjte, 20000 leke. - produkte parukerie 12000 leke - valixhe me qerpik extansion 10000 leke - fustan nurserie 10000 leke 107...

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim