depozit uji te perdorur 

 Online 9 lexues | 3 njoftime ne pritje

400,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Gjenerator

Gjenerator

Zone Periferike | Vlore

B Eshte ne gjendje te shkelqyer, shume pak i perdorur. produkt italian ...

400,000 Leke

Vlore
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes arredamento bar

Shes arredamento bar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shes arredament komplet per bar kafe. te gjitha te perfshira banak me frigo kater kanate, tavolina me karrige lekure, nje sallot me kolltuqe. ...

10,000 Euro

Tirane
4,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paisje per bar kafe

Shiten paisje per bar kafe

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shiten tavolina, karrige, kolltuqe, tende dielli, ndricues freskuese, vetrate xhami, televizore cmimi i diskutueshem pajisjet jane ne gjendje sh te mire shiten edhe te ndara...

4,500 Euro

Tirane
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes Bilardo ne gjendje shume te mire

Shes Bilardo ne gjendje shume te mire

Qender | Elbasan

B Bilardoja eshte me xhetona ka 8 steka shume te mira dhe 1 supersteke. guret i ka te gjithe te dhe 2 coka. cmimi eshte i diskutushem ...

100,000 Leke

Elbasan
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazion

Okazion

Spille | Kavaje

B Shiten nga nje aktivitet i mbyllur ... 1.zgare e madhe me qymyr me mekanizem rrotullues me 2 hell 2.kupola e zgares bashke me 10 m tub ¢25 3.elektromotori i tymit (kermilli)me 35 m tub ¢ 20 e cila eshte e montuar ne fasade te pallatit...cmontimin e ben bleresi. 4.zgare e vogel ne g...

1,000 Euro

Kavaje
3,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem  PAJISJE per FAST FOOD-ZGARE

PAJISJE per FAST FOOD-ZGARE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.33 Km nga qendra)

B Pajisje profesionale inox (greke) -berese waffles dopio -fritez patatesh 5lt -fritez patatesh dopio 12lt+12lt -nji grofse patatesh me 2 llampa -paisje krepash me 2 sy e madhe -dy pjekse mishi gjiro deri ne 80 kg -dy zgara 120cm x80cm ,me dy kate 1 per pule te pjekura -pjekses hot dog -fur...

3,000 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
600 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes vater te madhe krepash me gas .Italiane.

Shes vater te madhe krepash me gas .Italiane.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Shes vater krepash italiane , me gas , me e madhe se standartja, vatra eshte e re edhe e pa perdorur , cmimi eshte i diskutueshem , te interesuarit te kontaktojne ne nr. +355 67 39 22 900...

600 Euro

Tirane
38,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Brumatrice 15 kg Zanusi

Shitet Brumatrice 15 kg Zanusi

Qender | Elbasan

B Shitet brumatrice italiane zanusi profesionale ne gjendje shume te mire pune, punon me tension trefazor, me kapacitet 15kg...

38,000 Leke

Elbasan
39,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Zgare Fast Foodi

Shitet Zgare Fast Foodi

Qender | Elbasan

B Eshte nje zgare fast foodi per pjekje profesionale me gaz dhe me gure vullkanik, shitet per arsye mosperdorimi. eshte 100% inoks e bere me porosi, permasat jane 75cm x 60cm x 45cm, eshte e perdorur vetem 6 muaj, eshte me dy vatra pjekjeje, te cilat punojne ose vec e vec ose bashke per ekonomi, ka ...

39,000 Leke

Elbasan
95,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Frigorifer Fast Foodi

Shitet Frigorifer Fast Foodi

Qender | Elbasan

B Eshte ne gjendje te mire pune, frigorifer me 10 tepsia, dyer me magnet,permasat jane: 1.50 m gjatesi ballore, me kembe te rregjistrueshme per lartesine dhe teresisht me i ndertuar prej inoksi....

95,000 Leke

Elbasan
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten gira

Shiten gira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten dy gira pothujse te reja. 5000 leke te dyja tel; 0683333635...

5,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Rafte Marketi

Rafte Marketi

Kamez/Paskuqan | Tirane (8.08 Km nga qendra)

B Rafte italiane shume te forta mbajne deri ne 120 kg per meter linear. jane shume te mirembajtura . si dhe kemi te gjitha pajisjet per nje market gati te reja -frigorifer banak 2.5m x 1.2m -frigorifer kollon 2 cope 2.15m x 0.8m x 0.7m -frigorifer ngrires ...

1,000 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Paisje FastFood

Shiten Paisje FastFood

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten per arsye restaurimi duke filluar nga paisjet e fastfoodit dhe kreperis + tavolina , kolltuke , vetratat xhamat , banaket frigoriferat cmimi eshte i diskutueshem ne baze te kerkesave kontakt : 0693253803 ...

1,000 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makina qethje Wahl

Makina qethje Wahl

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.56 Km nga qendra)

B Shiten makina qethje wahl wahl magic clip dhe wahl detailter. makinat shiten per arsye mbyllje biznesi, jan te ardhura nga amerika. jan te pajisura me transformator energjie me 110v nuk bejn zhurm, jan te perdoruara vetem 1 muaj....

1,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tenda dhe Cadra per Lokale Bar Ne shitje, ne gjendje shum te mir

Tenda dhe Cadra per Lokale Bar Ne shitje, ne gjendje shum te mir

Vasil Shanto | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Tenda dhe cadra dhe xhelatina ne gjendje shum te mir shiten cmimi i arsyeshem, ...

2,000 Euro

Tirane
1,300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHITET MAKINERI PLASTIFIKIMI

SHITET MAKINERI PLASTIFIKIMI

Kodra e Diellit | Tirane (1.75 Km nga qendra)

B Shitet makineri plastifikimi me te nxehte per produktet ushqimore apo industriale.makineria eshte e paperdorur dhe ne gjendje te re ka kushtuar 2500euro......

1,300 Euro

Tirane
2,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet! Makineri per vula

Shitet! Makineri per vula

Kodra e Diellit | Tirane (1.75 Km nga qendra)

B Shitet makineri per vula. makineria eshte ne gjendje te mire dhe jo shume e perdorur.ne gjendje te re kushton 7500euro.pajisja prodhon deri ne 30 vula njeheresh, te medha deri ne 20x30cm....

2,500 Euro

Tirane
50,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN PAJSJE PER FAST FOOD

SHITEN PAJSJE PER FAST FOOD

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Shiten ne gjendje shume te mire pajsje per fast food (sufllaqe). cmim i diskutueshem ne baze te sasise te produkteve....

50,000 Leke

Tirane
200,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten pajisje fast foodi

Shiten pajisje fast foodi

Zone Periferike | Pogradec

B Ne kushte shume te mirmbajtura gati te paperdorura me cilesi te larte prodhimi dhe me cmim te arsyeshem per shkak emigrimi...

200,000 Leke

Pogradec
90,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN VEGLA LAVAZHI

SHITEN VEGLA LAVAZHI

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten vegla lavazhi (bombul, kompresor, pompe lavazhi 3 fazore) , ne gjendje shume te mire , 3 muaj te perdorura . cmimi : 90 000 leke (te treja se bashku) nr kontakti : 0675791386 bashke me veglat jepen falas edhe solucionet per lavazh 😊....

90,000 Leke

Tirane
250,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten pajisje per piceri-fastfood komplet (okazion) 1.furre pice me korrent 2.brumatrice 3.frigorifer banak 4.frigorifer kollon 5.kok frigoriferi per fastfood 6.banak per fastfood 7.banak me lavaman 8.aspirator,motor 9.tostier 10.zgare 11.gjiro mishi 12.friteze 13.komple...

250,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Komplete tavoline per lokale

Komplete tavoline per lokale

Zone Periferike | Fier

B Shesim disa komplete tavolinash per lokale ne gjendje shume te mire dhe cmim te arsyeshem ne varsesi te llojit te kompletit.kompletet e tavolinave jane per ambijente te brendeshme dhe per ambijenete te jashtme....

1,500 Leke

Fier
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Pajisje Pasticerie dhe Furre buke

Shiten Pajisje Pasticerie dhe Furre buke

Vasil Shanto | Tirane (2.14 Km nga qendra)

B Okazion!!!! shiten komplet pajisjet per pasticeri dhe furre buke per arsye mbyllje te biznesit. perfshihen: - furre buke ne gjendje shume te mire - prerse buke - frigorifer akulli me xhama - banak freskues - frigorifer per akullore - frigorifer freskues dhe akulli - mikser i madh - lavama...

10,000 Euro

Tirane
8,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karroc per femije 0-4 vjec fitma e Chicos

Karroc per femije 0-4 vjec fitma e Chicos

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)

B Karroca esht perdorur 1 jave ne e kam te goces esht ne gjendje perfekte ...

8,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim