dhoma frigoriferike ne shitje 

 Online 38 lexues | 2 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
2,800 Euro Artikuj te ndryshem shitet tende cader

shitet tende cader

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet tende cader me sip totale 64 m2. tenda eshte e perbere me 4 cadra me dimension 4 m × 4 m. prodhim importi. cmimi 2800 euro...

2,800 Euro

Tirane
40,000 Leke Artikuj te ndryshem Honda Inova 125 cc

Honda Inova 125 cc

Qender | Elbasan

B Grup honda ne gjendje shum i mir ...

40,000 Leke

Elbasan
2,000 Euro Artikuj te ndryshem Makineri pjekje dhe bluarje kafeje

Makineri pjekje dhe bluarje kafeje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Makineri pjekjeje dhe mulli bluarje kafeje;ne gjendje shum te mir pune i sjelle nga greqia; super cilesor ;shitet per arsye mosperdorimi; na shkruani ne wats up ose viber;...

2,000 Euro

Tirane
5,500 Euro Artikuj te ndryshem SHESIM INSTRUMENTA GJEODEZIK

SHESIM INSTRUMENTA GJEODEZIK

Don Bosko | Tirane

B Shesim instrumenta gjeodezik gnss,s10,s700,s800,s900,s980 me cmimet me konkuruese ne treg. per me shume informacion kontaktoni: cel:0694093431...

5,500 Euro

Tirane
16,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet stol per gira muskuj barku

Shitet stol per gira muskuj barku

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet stol per gira,muskuj barku, muskujt e kembeve,dhe shtange.perdoret ne 4 pozicione te ndryshme....

16,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet portbebe per femije 3000leke

Shitet portbebe per femije 3000leke

Qender | Lezhe

B Shitet portbeba e madhe per femije. eshte e pershtatur per te dyja gjinite....

3,000 Leke

Lezhe
5,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet kolovarese per femije

Shitet kolovarese per femije

Qender | Lezhe

B Shitet kolovarese per femije e pa perdorur....

5,000 Leke

Lezhe
15,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet krevat per femije per 15000leke

Shitet krevat per femije per 15000leke

Qender | Lezhe

B Shitet krevat per femije, ngjyre i bardhe. eshte i pa perdorur,thjeshte eshte i montuar. krevati eshte i pajisur me dyshek dhe mbulesa....

15,000 Leke

Lezhe
300 Leke Artikuj te ndryshem Kapele Origjinale

Kapele Origjinale

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ne sezonin e veres gjithesecili prej nesh na duhet te mbrohemi nga rrezet e forta dhe te demshme të diellit ☀️ ne plazh, pune, shetitje dhe kudo tjeter. shiten me shumice dhe pakice kapele origjinale te markave me te njohura ne bote si: nike ✔️ gucci , adidas, emporio&armani ✔️bejm...

300 Leke

Tirane
300 Leke Artikuj te ndryshem Makina qepëse dore

Makina qepëse dore

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Per here të pare vjen ne shqiperi nje produkt shume i vecante dhe cilesor, makina qepese dore. me nje dizajn shume te vecante dhe te bukur, me nje mekanizem perdorimi shuuume te thjeshte dhe pa asnje kosto shtese, tashme qepja e rrobave te ndryshme nuk eshte më një problem. shiten me shumice dhe ...

300 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim