distributor makita shqiperi 

 Online 26 lexues | 1 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
15,000 Leke Artikuj te ndryshem Gjenerator italian profesional

Gjenerator italian profesional

Don Bosko | Tirane

B Gjenerator profesional italian lombardini. kontaktoni per me shume informacione...

15,000 Leke

Tirane
150,000 Leke Artikuj te ndryshem Karroce invalidi

Karroce invalidi

Vasil Shanto | Tirane

B Shitet karroce invalidi. 1 jave e perdorur asnje defekt cmimi i diskutueshem ...

150,000 Leke

Tirane
220 Euro Artikuj te ndryshem Ore UNISEX Gucci 3000m

Ore UNISEX Gucci 3000m

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B gucci 3000m : yellow gold (plated)...

220 Euro

Tirane
30,000 Leke Artikuj te ndryshem Makin per femij foristrad

Makin per femij foristrad

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Kam nje makin me bateri foristrad per femij esht 10 dit e perdorur mban dy femij siper deri ne 90 kg ...

30,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Artikuj te ndryshem Dollap

Dollap

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Dollap me permasa 305×270....

15,000 Leke

Tirane
8,000 Euro Artikuj te ndryshem Kalander llamarine

Kalander llamarine

Vore | Tirane

B Shitet kalander per llamarine me trashesi deri 20mm. gjithashtu ne anesore kalandron dhe profile dhe tuba te dimensioneve te ndryshem....

8,000 Euro

Tirane
19,500 Euro Artikuj te ndryshem Kalander profilesh dhe seksionesh hekuri

Kalander profilesh dhe seksionesh hekuri

Vore | Tirane

B Kalander horizontale per kthimin e profileve dhe seksioneve te dimensioneve te medha. kapaciteti maksimal i kthimit : heb200, ipe360, tub diameter 165mm (1.25-6 polesh), l 180x180x20mm, lama deri 550x40mm, t 180mm, u 360mm etj...marka boldrini model bsa36. cmimi 19.500 euro...

19,500 Euro

Tirane
8,000 Euro Artikuj te ndryshem Torno 4m

Torno 4m

Vore | Tirane

B Shitet torno e markes italjane fimp me gjatesi tornimi 4m dhe diameter maksimal tornimi 800mm. gjendje e perkryer teknike....

8,000 Euro

Tirane
18,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten ngrohese me gaz

Shiten ngrohese me gaz

Fresku/Linze | Tirane (2.10 Km nga qendra)

B Ngrohese "kerpudhe" me gaz. jane shume pak te perdorura dhe ne gjendje shume te mire pune. shiten te dyja te pandara per arsye mosperdorimi dhe me cmim ekonomik 18 000 lek te reja. per lokale dhe ambjente te hapura....

18,000 Leke

Tirane
300,000 Leke Artikuj te ndryshem Depozita . Bote .. cisterna

Depozita . Bote .. cisterna

Qender | Kruje

B Depozita per uje ose karburant .. njera 4000 litra edhe tjetra 15000 litra .. cmim okazion .. 3 milion lek te dyja .(i diskutueshem ) ...

300,000 Leke

Kruje
120 Euro Artikuj te ndryshem Makinë Qepëse Stinger në Shitje.

Makinë Qepëse Stinger në Shitje.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet makinë qepëse stinger gjermane ,e kohës te realizmit,në gjëndje funksionale. vendndodhja:te xhamlliku. Çmimi:120€ i diskutueshëm. për më tepër informacion më kontaktoni në what's app&cel....

120 Euro

Tirane
750 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale ..ushqime per qen .. fier

Ushqime blegtorale ..ushqime per qen .. fier

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale edhe per qen ne fier sheq i madh ...

750 Leke

Fier
20,000 Leke Artikuj te ndryshem 2 Krevate tek

2 Krevate tek

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shiten dy krevate tek 200 mij lek (te vjetra) te punuar me porosi ne gjendje shume te mire....

20,000 Leke

Tirane
3,100 Euro Artikuj te ndryshem GPS/GNSS Model R90i ne shitje

GPS/GNSS Model R90i ne shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Gjenerata me e re e pajisjeve topo-gjeodezike gps/gnss me 692 kanale komunikimi qe suporton sinjale satelitore, duke perfshire gps, glonass, beidou, galileo, sbas, etj me nje qendrueshmeri te larte dhe i sakte ne pozicionim. ne linkun e meposhem specifikimet e plota: https://drive.google.com/fi...

3,100 Euro

Tirane
15,000 Euro Artikuj te ndryshem SHITEN Paisje dhe vegla komplet per palester

SHITEN Paisje dhe vegla komplet per palester

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten paisje dhe vegla cilësore per palestër sportive të markës italiane gym fit të kompletuar me të gjitha llojet dhe funksionet. janë në gjendje gati të reja të modeleve të ndryshme, pista vrapimi, step, vegla për ushtrime kryesore gjoks këmbë, supe, biceps, set girash të peshave t...

15,000 Euro

Tirane
200,000 Leke Artikuj te ndryshem Furre me korent per furre buke ose piceri

Furre me korent per furre buke ose piceri

Zone Periferike | Durres

B Furre profesionale italiane me 2 kate..permasat e brendeshme e furres 140 x 85 cm cmimi i arsyeshem ...

200,000 Leke

Durres
250 Euro Artikuj te ndryshem Shiten mozaik , Suprina tavolinash

Shiten mozaik , Suprina tavolinash

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Suprina tavolinash mozaik me diamter 100 dhe 80 ...

250 Euro

Tirane
150,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet banaku & raftet ne gjendje shume te mire

Shitet banaku & raftet ne gjendje shume te mire

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet banaku & raftet me nje cmim prej 150000 leke (i diskutueshem). objektet jane ne gjendje shume te mire dhe te mirembajtur. per me teper informacion na kontaktoni. ...

150,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet loja Clash of Clans Th13

Shitet loja Clash of Clans Th13

Qender | Vlore

B Shitet loje clash of clashs th13 ...

20,000 Leke

Vlore
6,000 Leke Artikuj te ndryshem Syze per aktivitet sportiv

Syze per aktivitet sportiv

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shiten syze optike ose jo per aktivitete sportive. perdoren per femije dhe te rritur. te reja ne kuti te blera ne spanje....

6,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim